Boğaziçi Üniversitesi Tanıtım Dönemi Başlıyor

Boğaziçi Üniversitesinin tanıtım dönemi bu yıl 16 Temmuz’da başlıyor. 


Üniversite tercihinde bulunacak adaylar, Boğaziçi Üniversitesi Tanıtım ve Bilgilendirme Ofisini ziyaret ederek bölümler hakkında bilgi alabilecekler. 

Boğaziçi Üniversitesi, akademik programları, eğitim olanakları, burs seçenekleri ve kampüs imkânları hakkında adayları ve aileleri bilgilendirmek amacıyla tanıtım dönemini 16 Temmuz tarihinden itibaren başlatıyor. 

Üniversite seçimlerini yapacak olan aday öğrenciler, Boğaziçi Üniversitesi Tanıtım ve Bilgilendirme Ofisini ziyaret ederek tercih etmeyi düşündükleri bölümleri yerinde görüp inceleme olanağına sahip olacaklar. 


Üniversiteye aday öğrenciler ve aileleri, tercih formlarının teslim edilme tarihine kadar Boğaziçi Üniversitesi Tanıtım ve Bilgilendirme Ofisini ziyaret ederek, tercih etmeyi düşündükleri bölümler hakkında bilgi sahibi olacak, 

öğretim üyeleri ile yüz yüze görüşme imkanı bularak, her türlü sorularına cevap alacaklar. Tanıtım ve Bilgilendirme Ofisi Cumartesi ve Pazar günleri de aday öğrencileri ziyarete kabul edecek. 

Boğaziçi Üniversitesi Tanıtım Günleri 01-09 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek. 

Tanıtım Günleri 01-09 Ağustos 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olup, bu tarihler arasında bölüm öğretim üyeleri ve mezunlarının katılımıyla Bölüm Tanıtım Programları düzenlenecek. 

Tüm oturumlar www.tanitim.boun.edu.tr/canli-yayinadresinden canlı yayınla izlenirken; aday öğrenciler ve velilerle canlı röportajlar yapılacak. 

Boğaziçi Üniversitesi’nin resmi Facebook ve Twitter hesabı üzerinden de izlenebilecek canlı yayınlar sırasında öğrenciler sorularını #bogazicinesor hashtag’i üzerinden sorabilecekler. Aday öğrenciler 0530 168 87 70 telefon numarasını kullanarak WhatsApp üzerinden de üniversiteye ulaşıp sorularını yöneltebilecekler.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.