Veliler takipte öğrenciler güvende

Çocuğunu servis aracıyla okula gönderen velilerin endişesi Arvento ile sona eriyor. Ebeveynlerin içini rahatlatan servis takip sistemi ‘Arvento Kids’ sadece İstanbul’da 20 bin servis aracında kullanılıyor. 

Sistem sayesinde veliler çocuklarının okula ve eve varış zamanlarını görebiliyor, servis aracının hız ihlali yapıp yapmadığını mobil cihazından tek bir tıkla kontrol edebiliyor 

Arvento Araç Takip Sistemleri tarafından geliştirilen servis takip sistemi “Arvento Kids” ebeveynlere rahat bir nefes aldırıyor. “Çocuğum nerede kaldı, acaba servis şoförü hız yapıyor mu?” sorularını ortadan kaldıran sistem, İstanbul Toplu Taşımacılar Birliği (İSTAB) üyesi firmalara ait 20 bin servis aracında kullanılıyor.  

Veliler için büyük kolaylık
Servisler için geliştirilen bu sistem ile veliler çocuklarının okula ve eve varış zamanlarını kolaylıkla görebiliyor, servis aracının hız ihlali yapıp yapmadığını kontrol edebiliyor. 

Sistemin mobil uygulaması Arvento Kids ile akıllı telefon ve tabletlerden servis aracının bütün hareketleri ve hızı anlık takip edilebiliyor. Servis aracı eve yaklaştığında velinin cep telefonuna SMS gönderebilen sistem sayesinde araç ve velinin kapı önü bekleyişleri sona eriyor.  
Okul yönetimleri de faydalanıyor 
Velilere, güvenli servis hizmetini Arvento servis takip sistemi ile sunan okul yönetimleri, servis araçlarının her hareketini ve hızını sistem üzerinden online takip edebiliyor. Ayrıca, servis şoförünün yapmış olduğu hız limiti aşımını ve sürücü hatalarını da sistem üzerinden anında takip etme imkânı buluyor. 

Velilerden herhangi bir şikâyet geldiğinde sistem üzerinden bakarak doğru yanıtı veren okul yönetimi, servis araçlarının zamanında okulda olmasıyla eğitim ve öğretim saatlerinde aksama yaşamıyor. 

Servis şirketleri neden tercih ediyor? 
Servis şirketlerinin, araçlarını kontrol altına almalarını ve veli şikâyetlerinin önüne geçmeyi sağlayan sistem ile servis araçlarının okullara geliş gidiş zamanları, hızı ve rotası kontrol edilebiliyor. 

Servis şirketleri, toplam km takibi, rota planlama ve hız kontrolü yapabilen sistem ile tam zamanında hizmet sağlayarak hem velilerin ve okul yönetiminin memnuniyetini artırmış oluyor hem de araçlarının yakıt ve zaman tasarrufunu sağlıyor. 

Arvento Hakkında 
Kendini mobil sistemler geliştirip üretmeye adamış bir teknoloji şirketi olan Arvento, araç takip ve filo yönetim sistemleri ve nesne- kişi takip sistemleri geliştirip üretmektedir. 

Tamamını Türkiye’de geliştirip ürettiği teknolojiyi 3 kıtaya ihraç eden Arvento, 760 binin üzerinde cihaz referansı ve 61 binin üzerindeki müşteri sayısı ile alanında Türkiye’de pazar lideri, dünyanın ise en büyük ilk 5 şirketi arasında yer almaktadır.

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.