Çocuklara diş fırçalamayı sevdiren müzikli diş fırçası Benjamin Brush

Çocukların diş fırçalama alışkanlığı elde edebilmeleri için geliştirilen akıllı fırçalara bir yenisi daha eklendi. BleepBleeps’in geliştirdiği Benjamin Brush, işin içine biraz müzik katıyor. 

Ağız bakımı ve diş sağlığı hayatımızda önemli bir yer kaplıyor. Ancak günde iki kere ve en az 2 dakika boyunca diş fırçalama zorunluluğu çocuklar için pek de çekici bir eylem değil. BleepBleeps bu işi müzikle çözmeyi amaçlamış. 

Su geçirmez bir hoparlörle gelen Benjamin Brush, mobil uygulaması aracılığıyla kontrol edilebiliyor. Dilediğiniz müziği seçip diş fırçalama eylemine geçiş yapabiliyorsunuz. Müzikleri ise ne yazık ki BleepBleeps Music Store’dan seçebiliyorsunuz. 
Geniş bir müzik kütüphanesi sunduğu belirtilen BleepBleeps Music Store için “yeni parçalar 0,99 dolar olacak” diye bir de not düşülmüş. 

benjamin Brush sadece küçük çocukları hedef alan bir ürün de değil üstelik. Değiştirilebilir fırça başı tasarımıyla gelen Benjamin Brush, genç ve yetişkinler için ikinci bir fırça alternatifi sunmayı ihmal etmiyor. 

Benjamin Brush’ı USB kablo ile şarj etmek mümkün. Kickstarter projesi olarak sunulan Benjamin Brush hedeflediği desteğe ulaşmış durumda. Akıllı diş fırçası Kickstarter üzerinden 55 dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor. Benjamin Brush’ın Kickstarter sayfasından ulaşabilirsiniz.LOG

Hiç yorum yok


Blogger tarafından desteklenmektedir.