ANADOLUJET ÖĞRETMENLERE ÖZEL UÇUŞ KAMPANYASI

Anadolujet 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü özel bir kampanya ile öğretmenlerin öğretmenler gününü kutluyor. 

1 Aralık 2014 tarihine kadar AnadoluJet’ten bilet alan tüm öğretmenlerin, 24 Kasım - 14 Aralık 2014 tarihleri arasında sevdikleri ile birlikte % 25 indirimli uçuruyor. Anadolujet Öğretmenlere Özel Uçuş Kampanyası Koşulları: Anadolujet Öğretmenlere Özel Uçuş Kampanyası kapsamında ögretmenlerin tüm vergiler hariç ücret üzerinden %25 indirim yapılmaktadır. 

Biletleme Dönemi: 14 Ekim 2014 – 1 Aralık 2014 Seyahat Dönemi: 24 Kasım 2014 –14 Aralık 2014 Bir rezervasyon kaydında aynı soyada sahip en fazla 4 yolcu için belirtilen indirim uygulanır. Anadolujet Öğretmenlere Özel Uçuş Kampanyası başlama tarihinden önce konfirme rezervasyon yaptırmış yolcular da bu indirimden faydalanabilir. Bebek yolcular için sadece bebek yolcu indirimi uygulanır. 

Lefkoşa uçuşları ile ortak uçuş anlaşması yapılan diğer havayolları uçuşları promosyon kapsamında değildir. Ücret Sınıfları: Promosyon ücret seviyeleri hariçtir. Diğer promosyon ve indirimler ile birleştirilmez. 

Çift soyadı kullanmayı tercih eden yolcularımız, ikinci soyadını isim hanesinde belirterek yine bu indirimden yararlanabileceklerdir. Yolculardan biri gruptan ayrı seyahat etmek isterse yapılan indirim geçersiz olacak ve indirimsiz ücret uygulanacaktır. 

Check-in sırasında öğretmen kimliğinin yanında bulundurulması ve gösterilmesi zorunludur. Öğretmen ailelerinin kampanyadan yararlanabilmesi için öğretmen olan yolcu ile birlikte uçmaları gerekmektedir. 

Seyahat tarihi belirlenmeden düzenlenen biletlere indirim yapılmayacaktır. Anadolujet Öğretmenlere Özel Uçuş Kampanyası şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Blogger tarafından desteklenmektedir.