GARANTİ TALENT CAMP 2014

Garanti bankası Üniversite öğrencilerine özel tasarladığı Talent Camp ile, kariyer planı yapan öğrencilerin mesleki ve kişisel gelişimine katkıda bulunarak, potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı oluyor

Önde gelen eğitmen ve danışmanların görev aldığı Talent Camp'e seçilen öğrenciler, uygulamalı ve yaratıcı eğitimlere katılıyor, diğer üniversitelerden öğrencilerle bir araya gelerek takım halinde proje geliştiriyor, üst düzey yöneticilerimizle tanışarak onların deneyimlerinden faydalanabiliyor ve Garanti Bankası’nı daha yakından tanıma imkanını yakalıyor. 

Üniversite öğrencilerinin gelişimlerine sağladığı katkının yanı sıra, biz de Garanti Bankası olarak öğrencilerin potansiyellerini ve yeteneklerini en doğru yerde değerlendirme fırsatına sahip oluyor. 

Bu şekilde daha yakından tanıdığımız öğrencileri, Genel Müdürlük birimlerimizde görevlendirilmek üzere Management Trainee (MT) alım sürecinde değerlendiriyor. 

Her yıl açılan "Management Trainee" programında değerlendirilmek isteyen öğrencilerin, Talent Camp, Genç Garanti’li veya Garanti’li Deneyim staj programlarından birine katılmış olması gerekir. 

Gelişimine yatırım yapmak, potansiyelini keşfetmek, kariyerine ilk adımını daha bilinçli atmak ve garanti bankası Management Trainee programında değerlendirilmek istiyorsan, seni de 2014 Aralık, 2015 Mart ve 2015 Nisan aylarında gerçekleştireceği Talent Camp’e başvurmaya davet ediyor. 

Talent Camp ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve dolu dolu geçen Talent Camp anlarını görmek için Garantili Kariyer Facebook sayfasını ziyaret etmen yeterli.
Blogger tarafından desteklenmektedir.