MOBİL 1 EKİBİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞUYOR

Mobil 1, Eylül 2014’de Koç Üniversitesi ve Sabancı Üniversitesi şenliklerinde üniversite öğrencileriyle bir araya geliyor. 

Üniversite öğrencileri Mobil 1 aktivite çadırında yer alacak yarış simülatöründe Mobil 1 Racing Academy (M1RA) 2014 oyununu oynama imkanı bulurken, hediye kazanma şansı da yakalıyorlar. ExxonMobil, marka bilinirliğini artırmak ve ürün bilgilerini daha geniş kitlelere aktarmak amacıyla yürüttüğü etkinliklerine üniversitelerle devam ediyor. 

Bu amaçla; dünyanın önde gelen sentetik motor yağı markası Mobil 1™ Eylül 2014’de Koç ve Sabancı Üniversitelerinde öğrencilerle buluşuyor. Mobil 1 aktivite çadırı ilk olarak 19 Eylül 2014 Cuma günü Koç Üniversitesi’nin Rumelifeneri Kampüsü’nde kuruldu. Yüksek performans ve yakıt ekonomisine katkı sağlayan sentetik motor yağı ürünlerinin özelliklerini etkinliğe katılanlarla paylaşmayı hedefleyen Mobil 1™, üniversite öğrencilerine eğlenceli dakikalar geçirme imkanı da sundu. 

Yaklaşık 10.000 kişinin katıldığı “Koç Fest” te öğrenciler, Mobil 1 yarış simülatöründe, Mobil 1 tarafından geliştirilen Racing Academy 2014 yarış oyununu oynama imkanı bulurken, aynı zamanda sürpriz hediyeler kazanma şansını da yakaladılar. Mobil 1 ekibinin sonraki durağı ise 27 Eylül 2014 Cumartesi günü Sabancı Üniversitesi’nin İstanbul Anadolu Yakası’ndaki kampüsü olacak.
Blogger tarafından desteklenmektedir.