Header Ads

Vodafone’da üniversite 3. sınıf öğrencilerine staj imkanı

Vodafone’dan yapılan açıklamaya göre, ay içinde kabul edilecek başvuruların ardından değerlendirme merkezi sürecine tabii olarak seçilecek üniversite üçüncü sınıf öğrencileri, temmuzdan eylül sonuna kadar Vodafone Türkiye bünyesinde Satış, Pazarlama, Teknoloji bölümlerinde birbirinden farklı projelerde aktif olarak görev alacaklar. 3 aylık programın bitiminde yapılacak yarışmada birinci gelen öğrenci, Vodafone’nin faaliyet gösterdiği diğer ülkelerden birinde staj yapma fırsatını yakalayacak.

YURT DIŞINDA STAJ İMKANI

Program kapsamında, önceden belirlenen proje ve yetkinliklerin netleşmesinin ardından başvurular özgeçmiş üzerinden eleniyor ve olumlu
değerlendirilen adaylar telefon mülakatı, yetkinlik bazlı mülakat ve değerlendirme merkezi uygulamalarına davet ediliyor. Değerlendirme merkezi aşamasında ise ekip yarışması, vaka çalışması, grup münazarası ve bireysel çalışmalar gibi farklı seçme yerleştirme araçlarından faydalanılıyor.

Geçen yılki programda birinciliği paylaşan iki genç yetenek, Vodafone İtalya ve Vodafone Hollanda;da farklı bir iş tecrübesi yaşayacakları, yeteneklerini geliştirecekleri bir staj hakkı kazandılar.

Vodafone Genç Yetenek Programı için başvurular ay sonuna kadar vodafone.com.tr, kariyer.net ve yenibiris.com siteleri üzerinden yapılabiliyor milliyet egitim

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.